sadsad x
asdasd

Blog

En Çok Tercih Edilen Gümüş Kombinler

07 Aralık 2021

 Moda deyince akla öncelikle kıyafetler ve takılar akla gelmektedir. Kıyafet ve takı konusunda modayı yakalamak insanın, bu öğeleri nasıl uyum içerisinde kullanacağıyla alakalı olmaktadır. Bu konuda ana renk ve kombin seçimi de oldukça önemlidir. Örneğin, gümüş renkli bir bluz altına mavi kot pantolon giydiyseniz burada ana renginizi gümüş belirlemişsinizdir.

Sonbahar Ruhunu Üzerinizde Taşıyacağınız Takılar

29 Kasım 2021

Sıcak havaların yavaş yavaş çekilmeye, sarı yaprakların kaldırımları kaplamaya başladığı sonbahar mevsiminde, insanların da duygu durumunda çeşitli değişikler oluşmaya başlar. Hareketlerin yavaşlamaya başladığı bu dönemde melankolik duygu durumu yavaş yavaş ortaya çıkar. Doğadaki ve insanların duygularındaki bu değişiklikler, yaşamın her alanında yansımalarını gösterir.

Özel Günlerde Nasıl Gümüş Takılar Tercih Edilmelidir?

25 Kasım 2021

Nadiren kutlanan özel günleri neredeyse herkes çok sever. Özellikle eğlencenin söz konusu olduğu özel günler daha çok ilgi görür. Bireysel veya durum odaklı kutlanan özel günlere hazırlanmak çok keyiflidir. Gümüş takıdan ayakkabıya varana dek her parça özenle seçilir. Katılacak olan herkeste büyük bir heyecan hâkimdir.

Ofis/İş Ortamında Şıklığınıza Katlayacak Gümüş Takı Modelleri

15 Kasım 2021

Gümüş ve gümüşten tasarlanan takı çeşitleri, kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır. Evde, işyerinde, özel günlerde ve günlük sosyal yaşamda gümüş takılar, kadınların kombinlerinin en önemli parçalarını oluşturur.

Gümüş Aksesuar Kullanımı Neden Önemlidir?

11 Kasım 2021

Gümüş, parlak ve göz alıcı güzelliği bulunan değerli bir madendir. Çok eski medeniyetlerde bile gümüş aksesuar, takı ve eşya kullanımının yaygın olduğu bilinir. Gümüşün bu kadar çok tercih edilmesinin nedenini yalnızca göz alıcı güzelliğine ve maddi değerine bağlamak, gümüşe haksızlık olur. Çünkü gümüş dış güzelliğinin yanı sıra muhteşem özelliklere de sahiptir.

Gümüş Halka Küpe Nasıl Kombinlenir?

04 Kasım 2021

Her tarza yakışan ve kombinlerle kolay şekilde uyum yakalayan aksesuara ihtiyaç duyuyorsanız, gümüş halka küpeleri deneyebilirsiniz. 90’lı yıllarda popüler olan gümüş halka küpeler, günümüzde de aynı popülerliğini sürdürüyor. O yıllardan günümüze kadar geçen sürede, gümüş halka küpenin takı ve moda dünyasındaki yerini sağlamlaştırdığını çevrenizi gözlemleyerek fark edebilirsiniz.

Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

01 Kasım 2021

Hem kadınların hem de erkeklerin gözde takıları arasında yer alan yüzük, birbirinden farklı modellerle karşınıza çıkar. Altın ya da gümüş fark etmeksizin hangi malzemeden yapılırsa yapılsın, günlük kombinlerin en güzel tamamlayıcı aksesuarları arasında yer alan bu eşsiz tasarımlar, her zevke ve tarza hitap eder.

Sevgilinize Alabileceğiniz En Güzel Takılar

28 Ekim 2021

Sevgililer günü, doğum günü, yılbaşı gibi özel günlerde ya da herhangi bir neden olmaksızın sevgiliniz için şık ve anlamlı bir hediye almak isteyebilirsiniz. Özellikle kadınlar için tercih edilen birbirinden göz alıcı takılar mevcuttur. Güzel bir takı alarak sevgilinizin bu anlamlı hediyeyi her an yanında taşımasını ve her daim sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Yusufçuk Sembolünün Anlamı

11 Ekim 2021

Sevimli ve estetik görünümleriyle dikkatleri üzerine çeken yusufçuklar, bir böcek türü olmasına rağmen hemen hemen herkesin sempatiyle yaklaştığı canlılar arasında yer alır. İri gözleri olan ve şeffaf kanatlarıyla göz dolduran bu güzel canlı, uzun ve ince bir karın bölgesine sahiptir. Bu nedenle eşsiz güzelliğiyle beğeni toplar ve birçok aksesuarda ya da eşya da figür olarak kullanılır.

Çelik Ve Gümüş Takı Arasındaki Fark Nasıl Anlaşılır?

07 Ekim 2021

Çelik, günümüzde birçok alanda yoğun olarak kullanılan alaşımdır. Demir filizlerinin yeryüzünde fazla miktarda bulunmasından dolayı çelik üretimi de fazladır. Maliyeti düşük olan çeliğin; en önemli özellikleri paslanmaz ve dayanıklı olmasıdır. Bu nedenlerden dolayı birçok ürünün hammaddesi çeliktir. Çeliğin kullanım alanı çok geniştir. Bozulmalara maruz kalmadığı için takı sektöründe en çok kullanılan materyallerden biridir.

1 2 3 4 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.