sadsad x
asdasd

GÜMÜŞE DAİR HER ŞEY

Minimalist Gümüş Takılar

22 Şubat 2023

Minimalizm, son yıllarda hayatımızın her alanında önem kazanmaya başladı. Minimalist tasarımlar, sade, zarif ve şık bir görünüm sunarak çok sayıda insanın beğenisini kazanıyor. Minimalist tasarımların popülerliği gümüş takı dünyasında da kendini gösteriyor. Minimalist gümüş takılar, sade ve zarif tasarımları ile stilinizi tamamlayacak harika bir seçim olacaktır.

Gümüş Ürünlerde Baget Kullanımı

14 Kasım 2022

Gümüş takılar, özgün tasarımlarıyla sokak modasından abiyelere dek kullanılabilen değerli ziynet eşyalarıdır. Gümüş, trendler listesindeki yükselişini hem değerli hem de ekonomik olmasının yanında şık tasarımlarına da borçlu.

Sonbaharda Kullanılacak Bileklik Modelleri

17 Ekim 2022

Uzun yıllardan bu yana bileklikler, kombinlerde tamamlayıcı bir unsur olmuştur. Modası asla geçmeyen bileklik, her türlü kıyafetle uyumlu olabilir ve hoş bir görüntü sergilemenize olanak tanıyabilir. Dört mevsim boyunca bilekliklerin kullanımı mümkündür.

Doğal Taşlı Kolye Seçimi Nasıl Olmalı?

06 Ekim 2022

Doğal taşlı kolye, hem sağladığı yarar nedeniyle hem de estetik açıdan tercih edilen bir aksesuardır. Frekans ve titreşimlerinin faydalı olduğu inancı taşlı kolyelere ilgiyi günden güne arttırıyor. Doğal taşlı kolyeler daha çok kadınlar tarafından tercih edilse de erkeklerin rahatlıkla kullanabildiği modellerini bulmak da olası.

Külçe Gümüş Nedir? Gümüş Yatırım Aracı Mı?

20 Eylül 2022

Külçe Gümüş Nedir?

 Gümüş yatırımı son dönemlerde en çok tercih edilen değerli maden türlerinden biridir. Güvenli liman olarak tabir edilen ve yüz yıllar boyuncu insanların yatırım yapmış olduğu altının yerini yavaş yavaş gümüşün olduğu gözlemlenmektedir. Gram altın fiyatının çok yükselmesi, yatırımcıları yeni yatırım araçlarına ittiği, yapılan yatırımlardan tespit edilmektedir.

Sevgililer için gümüş hediye fikirleri

09 Eylül 2022

Sevgililer günü çiftler için heyecanla beklenen özel günler arasında yer alıyor. Sevgiliye hediye almak için hediye seçeneklerini ayarlar öncesinden araştırmaya başlanıyor. Bu konuda kadınlar için oldukça çok seçenek vardır. Erkeklere alınan hediyeler her zaman sınırlı olsa da onlar için de gümüş hediye tavsiyeleri ile sevdiğiniz erkeğe en özel hediyeyi alıp verebilmek şansınız oluyor. Sizler de sevgilime ne hediye alırım diye kara kara düşüncelere daldıysanız gümüş kolye seçeneklerinden bileklik modellerine kadar tüm gümüş çeşitlerine bakarak sevgilinize en özel seçeneği bulabilirsiniz.

GÜMÜŞ TAKILARI DOĞRU KOMBİNLEME İPUÇLARI

29 Ağustos 2022

Takı üretiminde sıkça kullanılan ve müşterilerin de beğenisini kazanan gümüş, estetik görünümü nedeni ile oldukça gözde durumdadır. Kolyeden bilekliğe, yüzükten küpeye, tokadan halhala birçok formda karşımıza çıkan gümüş takıların, estetik görünümü yanı sıra aynı zamanda değerli bir maden olduğu da bilinmektedir. Darbelere karşı sağlamlığı olan ve kolay kolay hasar almayan gümüş takılar yediden yetmişe tüm müşterilerin kullanımına uygundur. Ayrıca kadın erkek fark etmeksizin herkes kendine ve zevkine uygun bir gümüş takı bulabilir.

ONUN İÇİN MÜKEMMEL BİR GÜMÜŞ YÜZÜK SATIN ALMA REHBERİ

11 Nisan 2022

Gümüş yüzük, kadın erkek fark etmeksizin her cinsiyete ve zevke uygun modellerde üretildiğinden ötürü hediye etmek için gayet uygun bir seçenektir. Partnerinize, eşinize, sevgilinize, arkadaşınıza ya da her kime olursa olsun beğenebileceğiniz bir gümüş yüzük bulunmaktadır. Ten rengine, parmak şekline ve uzunluğuna, tercih edilen yüzük boyutuna göre farklı şekillerde üretilen gümüş yüzükler bulunmaktadır. Bu durumda sizlere de “onun için mükemmel bir gümüş yüzük satın alma” görevi düşüyor

YENİ YIL İÇİN GÜMÜŞ TAKI MODA TRENDLERİ

23 Mart 2022

Her yıl yenilenen moda anlayışı ve trend listelerine şekil veren Paris, New York, Milano ve Tokyo’da düzenlenen moda haftalarında moda trendleri olan gümüş takılar sergilenmektedir. Takı tasarımcıları sürekli olarak sanatçı kişiliklerini yeni takı modelleri ile buluşturarak gümüş takıları yeni formlarda yeniden tasarlar ve yorumlar. Gümüş, aynı zamanda estetik görünümlü, değerli, dayanıklı ve ekonomik mücevher türüdür. Tasarlanan aksesuarlar yüzük, kolye, küpe ya da bilezik formda olmasına karşın gümüş takının modası ve zamanı asla geçmez.

ONLİNE ALIŞVERİŞTE GÜMÜŞ TAKI İPUÇLARI

17 Mart 2022

Eski çağlarda yaşayan insanlarda olduğu gibi günümüzde de değerli madenleri süs amacı ile kullanmak insanlar arasında oldukça yaygın bir davranıştır. Bu kapsamda özellikle altın ve gümüş gibi değerli ve gösterişli olan madenlerin işlenmesi sonucu estetik bir görünüm elde edilmiş ve takı sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Altından sonra en çok tercih edilen takı ham maddesi olan gümüş, daha ekonomik ve zengin rezervleri ile daha avantajlı konum elde etmiştir. Aynı zamanda işlenme sürecinde ve şekil verilmesindeki kolaylık ile gümüş hem müşterilerin hem de zanaatçıların ilk seçimi haline gelmiştir

1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.